Zdroj: Profimedia/Onlajny_com/ kolážtn.cz

Vskutku bizarní gól padl ve čtvrtfinále MOL Cupu. Teplice přivítaly doma Mladou Boleslav a hosté dokázali srovnat na 1:1 z pokutového kopu, který se prostě nedal chytit. Míč totiž před brankářem podivuhodně vyskočil.

V 51. minutě zápasu dostala Mladá Boleslav možnost vyrovnat z penalty. K puntíku se postavil Ladislav Takács, který poslal přízemní ránu, jež se však zvláštně od trávníku odrazila a zaplula přímo pod břevno.

Zákrok teplického Čtvrtečky tak byl v tu chvíli zbytečný, nicméně pokud by střela radikálně nezměnila, tak říkajíc "o krtka", směr, možná by na penaltu dosáhl a Boleslav by nesrovnala na 1:1.

Nicméně Teplice to mrzet nakonec nemusí. V 65. minutě totiž druhým gólem v utkání zvýšil Moulis a nakonec vyhrály 2:1.