Americký fotbal

Utrpení rodiny Armstrongů: Syn legendy byl obviněn ze sexuálního útoku

Utrpení rodiny Armstrongů: Syn legendy byl obviněn ze sexuálního útoku
Zdroj: Profimedia, koláž TN.cz

Rodina legendárního Lance Armstronga je znovu středem pozornosti. Jeho 21letý syn Luke byl totiž obviněn z údajného sexuálního napadení šestnáctileté dívky, k nemuž mělo dojít před třemi lety.

Cyklistický král, jehož skvělou kariéru zastínil obrovský dopingový skandál, znovu nemá klidné spaní. Jeho syn, hráč amerického fotbalu, byl v úterý zatčen a ještě ten den po výslechu propuštěn.

Luke Armstrong je obviněn ze sexuálního napadení dítěte. Dívce, kterou měl tehdy zneužít, bylo v té době šestnáct let. K údajnému napadení mělo dojít v červnu 2018 v texaském Austinu.

Podle výpovědi údajné oběti ji měl Armstrong junior vyzvednout na večírku, kde byla předtím pila. Cestu domů si nepamatuje, ale v noci se probudila a mělo dojít k sexuálnímu útoku.

Související obsah

I on se přiznal k požití alkoholu i k tomu, že měl s dotyčnou poměr. Jeho právník Randy Leavitt ale jakékoliv nařčení ze sexuálního útoku odmítá.

"To, co se stalo před třemi lety na střední škole, nebyl zločin a nebyl to sexuální útok. Tehdy to byl konsensuální vztah mezi dvěma mladými lidmi, přičemž oba se nakonec rozešli," popsal.

Před šesti lety čelila Armstrongova rodina dalšímu skandálu, bývalý cyklista boural v opilosti:

Sledujte sport i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy sportovních utkání.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události