Fotbal

Ukázkové gesto fair play! Arsenal před utkáním uklidnil brankáře Koláře

Ukázkové gesto fair play! Arsenal před utkáním uklidnil brankáře Koláře
Zdroj: Profimedia

Brankář fotbalové Slavie Ondřej Kolář při svém návratu do brány na Arsenalu mohl chytat v klidu bez obavy z dalšího zranění. Krásné gesto, které mu projevili hráči Arsenalu před zápasem, prozradil šéf Slavie Jaroslav Tvrdík.

Kolář utrpěl v odvetě s Rangers ošklivé zranění, když ho Kemar Roofe sestřelil kopačkou do obličeje. Brankář sešívaných si odnesl zlomeninu a nebylo jasné, kdy se vrátí do brány.

Svou rekonvalescenci zvládl nečekaně brzy a o pouhé tři týdny později už nastoupil proti Arsenalu. S ochrannou maskou a helmou na hlavě vychytal remízu 1:1. Dalšího nebezpečného kontaktu se bát nemusel, předseda představenstva Slavie Jaroslav Tvrdík totiž na Twitteru prozradil, co mu jeho brankářská jednička řekla.

"Ondřej Kolář mi dnes vyprávěl situaci, ze které jsem neskutečně nadšen a unešen. Vrací mi víru v anglický fotbal. Ve Fair Play. Kapitán a brankář Arsenalu k němu společně před zápasem přišli a ujistili ho, že se nemusí po svém zranění ničeho bát. Tohle je skutečná hodnota fotbalu," prozradil Tvrdík.

Související obsah

Po nepříjemné dohře dvojutkání s Rangers, kdy došlo na nesčetné slovní potyčky mezi fanoušky, a dokonce i na trestní oznámení od obou týmů, tak má Slavia pro změnu velmi příjemnou zkušenost s týmem z Britských ostrovů.

Sledujte sport i na portálu Voyo, kde najdete přímé přenosy i záznamy sportovních utkání.

Slavia na Arsenalu uhrála nadějnou remízu 1:1:


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události