Alpské lyžování

Sexy Lindsey se styděla za svoje tělo: Lidé byli o polovinu menší, přiznává

Sexy Lindsey se styděla za svoje tělo: Lidé byli o polovinu menší, přiznává
Zdroj: Profimedia/ Instagram @lindseyvonn/ kolážtn.cz

Krásná bývalá americká lyžařka Lindsey Vonnová se rozhodně nebojí odhalovat. Ve svých 36letech se pyšní super postavou, kterou jí může leckdo závidět. Nicméně v době, kdy se z ní stávala celosvětová celebrita, měla prý ze své postavy velké komplexy.

Lindsey Vonnová naplno zazářila na olympijských hrách ve Vancouveru v roce 2010, kde jako úřadující dvojnásobná mistryně světa dokázala získat i zlato ve sjezdu a bronz v super-G.

Tyto úspěchy ji rázem katapultovaly mez světovou smetánku vždy dobře vypadajících celebrit a americká lyžařka s tím prý měla velký problém.


Související obsah

„I když to vypadá, že jsem byla sama se sebou vždy spokojená, není tomu tak. Zažívala jsem těžké časy poté, co jsem vyhrála olympiádu a musela jsem vystoupit ze své lyžařské bubliny a vkročit do světa celebrit. Najednou kolem byli lidé, kteří byli o polovinu menší než já. Říkala jsem si proto, jestli bych tak taky neměla vypadat,“ svěřila se krásná Lindsey pro podcast The Keep Going Podcast.Vonnová si však brzy na svou muskulaturní postavu zvykla a začali ji brát jako svou přednost. "Za pár let jsem tomu přišla na kloub. Jsem, jaká jsem, a vždy budu bojovat za pozitivní vnímání vlastního těla, i když jsem s tím sama měla problém,“ dodává lyžařka, která se nebojí ukazovat ani své nedokonalosti, jako je celulitida nebo strie.


Související obsah


 

Na druhou stranu Lindsey dokázala během své kariéry zamotat hlavu několika sportovcům a další osobnostem. Dříve randila s golfistou Tigerem Woodsem, nedávno pak ukončila dlouholetý vztah s hokejistou New Jersey P.K. Subbanem.


Svoji kariéru ukončila v roce 2019.

Sledujte sport i na portálu
VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy sportovních utkání.


O vztahu s golfistou Tigerem Woodsem jsme vás informovali zde:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Alpské lyžování

Důležité Události