Fotbal

Další skandál ve skotském fotbale! Tohle rivalové Rangers přehnali

Další skandál ve skotském fotbale! Tohle rivalové Rangers přehnali
Zdroj: Profimedia

Skotský fotbal musí řešit další závažný skandál. Tentokrát nejde o rasismus, ale o chování fanoušků Celticu, kteří během minuty ticha pro zesnulého prince Philipa odpálili rachejtle a smuteční akt tak výrazně narušili. Událost řeší i policie.

V ligovém utkání mezi Celticem a Livingstonem probíhala, stejně jako na dalších stadionech, minuta ticha za zesnulého prince Philipa, vévody z Edinburghu.

Jenže během momentu, kdy seřazení fotbalisté uctívali člena královské rodiny, se vedle stadionu Celtic Park začaly ozývat hlasité rány od rachejtlí.


Související obsahPodle dostupných záběrů to mají na svědomí radikální fanoušci Cetlicu, kteří to ale za svoje počínání od britské veřejnosti pořádně schytali.
Incident řeší i skotská policie. "Vyšetřujeme zneužití zábavné pyrotechniky před stadionem Celtic Park v sobotu 10. dubna 2021. Vyšetřování incidentu stále probíhá." řekl mluvčí.

 

Související obsah

Vévoda z Edinburghu zemřel v pátek ráno ve věku 99 let. Fotbalisté Celticu pak v sobotním utkání porazili Livingston vysoko 6:0.


Ve Skotsku se také nadále řeší potyčka v utkání mezi Rangers a Slavií:
Sledujte sport i na portálu VOYO, kde najdete přímé přenosy i záznamy sportovních utkání.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události