Fotbal

Trenér Porta po vyřazení z Ligy mistrů: Tuchel mě po zápase urážel!

Trenér Porta po vyřazení z Ligy mistrů: Tuchel mě po zápase urážel!
Zdroj: Profimedia

Zajímavou dohru měla úterní odveta čtvrtfinále Ligy mistrů mezi Chelsea a Portem. Hostující kouč Sergio Conceicao si stěžuje, že ho po duelu trenér londýnského celku Thomas Tuchel urážel.

Když hlavní sudí Turpin naposledy foukl do píšťalky, vše vypadlo jako klasický konec. Tuchel se radoval, objal své kolegy z trenérského týmu a šel vstříc čtvrtému rozhodčímu a Conceicaovi.

Německý lodivod prý napřáhl pravou ruku, ve které měl zaťatou pěst. Do toho prý padaly peprné výrazy směrem k trenérovi Porta. "Byl jsem tímto mužem urážen. Hlavnímu rozhodčímu jsem říkal, že čtvrtý sudí urážky slyšel," prohlásil portugalský kouč televizní stanici TVI24.

Nicméně Conceicao neřekl přesná slova, kterými ho měl Tuchel počastovat. "Nemá smysl o tom mluvit. Moje angličtina není úplně dokonalá, ale urážky jsem slyšel. Nevím, co ho k tomu vedlo," řekl na tiskové konferenci.

Související obsah

"Během hry jsem se na jejich střídačku ani nepodíval. Soustředil jsem se pouze na hru," doplnil. Během hry vytvářeli oba trenéři tlak na čtvrtého rozhodčího a po několika faulech si hlasitě stěžovali. K žádnému konfliktu ale nedošlo.

K tomu naopak nebylo daleko na hrací ploše, kde oba týmy musely být odděleny. Obránce Pepe totiž vehementně gestikuloval k trenérovi Chelsea.

Související obsah

Blues v zápase nakonec prohráli 0:1, ale přesto se díky venkovní výhře 2:0 radují z postupu mezi nejlepší čtyřku Ligy mistrů.

Sledujte sport i na portálu Voyo, kde najdete přímé přenosy i záznamy sportovních utkání.

Podobně peripetie nebude muset po EURU řešit trenér Německa Joachim Löw, který na lavičce končí:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události