Fotbal

Slovenská nejvyšší fotbalová soutěž míří na obrazovky Nova Sport a Voyo

Bude ve slovenské nejvyšší lize pokračovat nadvláda Slovanu Bratislava, nebo se prosadí Trnava, Žilina či někdo jiný? Od příští sezony to budete moci sledovat živě na obrazovkách Nova Sport a Voyo.

Skupina Markíza získala exkluzivní práva na všechny zápasy slovenské Fortuna ligy a díky spolupráci s televizí Nova si ty nejzajímavější zápasy budete moci vychutnat i vy na stanicích Nova Sport a Voyo.

Od srpna vám každý týden nabídneme jeden přímý přenos nejvyšší slovenské soutěže na obrazovkách Nova Sport a Voyo a další zápas bude exkluzivně na Voyo.

Pamětníci tak budou moci zavzpomínat na doby Československa a opět sledovat v televizi ligová utkání Nitry, Dunajské Stredy, Trnavy nebo Slovanu Bratislava.

"Fotbal patří v České republice mezi nejpopulárnější sporty, a proto jsme rádi, že můžeme rozšířit jeho nabídku v našem vysílání. Už brzy se mohou fanoušci těšit na vybrané zápasy Fortuna ligy, které budeme vysílat jak na Voyo, tak na Nova Sport," říká k rozšíření programu Silvia Majeská, programová ředitelka TV Nova.

Související obsah

Přenosy na stanici Nova Sport budou doplněné o před i pozápasové studio s atraktivním hostem, rozhovory s hráči a analýzami.

"Už se moc těšíme, až se zase kompletně obnoví sportovní dění nejen u nás a na Slovensku, tedy až budeme moci znovu vysílat záběry plných ochozů na stadionech a nadšených fanoušků, kteří ženou svůj tým za vítězstvím. To jsou ty emoce, které máme na fotbale tak rádi a které vás dokážou nabít i přes televizní obrazovku,“ dodává Dušan Mendel, vedoucí sportovní redakce TV Nova.

Zdroj: Profimedia

Poslední dvě sezony ovládl Fortuna ligu Slovan Bratislava a k dovršení hattricku mu chybí už jen krůček. Šest kol před koncem nadstavby má třináct bodů náskok na druhou Dunajskou Stredu.

Slovan je také s deseti tituly nejúspěšnějším týmem v historii slovenské první ligy. Na druhém místě je Žilina se sedmi mistrovskými trofejemi. Po dvou titulech získaly Košice, Inter Bratislava, Artmedia Bratislava a Trenčín, jednou ligu vyhrály Trnava a Ružomberok.

Zdroj: Profimedia

Slovan Bratislava pravidelně reprezentuje Slovensko i v Evropě. minulou sezonu změřil síly například s anglickým Wolverhamptonem:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události