Fotbal

Kúdelovi hrozí vězení! Podle Kamarova právníka ho chce obvinit policie

Kauza kolem Ondřeje Kúdely a jeho údajného rasismu stále nebere konce. Podle slov právníka Glena Kamary se ho chystá obvinit i skotská policie a slávistickému stoperovi hrozí dokonce vězení!

Celý případ kolem údajného rasismu už byl předložen policejnímu prokurátorovi. A pokud by byl prokázaný, hrozí 33letému fotbalistovi až šest měsíců za mřížemi, případně pokuta.

"Zaslali jsme spis prokurátorovi v souvislosti s vyšetřováním údajné rasistické urážky a ohlášeného napadení během zápasu Rangers a Slavie na Ibroxu v úterý 18. března 2021," píše se v tiskovém prohlášení skotské policie.

Zatím dostal trest od UEFA na deset zápasů. Ale Kúdelův právník Aamer Anwar už se vyjádřil jasně. "Je zklamáním, že pan Kúdela doposud nespolupracoval se skotskou policií, nezúčastnil se žádných policejních rozhovorů a neposkytl úplné vysvětlení," prohlásil.

Související obsah

"Důrazně žádáme pana Kúdelu, aby plně s policií spolupracoval. Glen Kamara už plně spolupracoval a v pátek 9. dubna poskytl policistům kompletní prohlášení," řekl. Jak celý případ dopadne, je zatím ve hvězdách.

Sledujte také platformu Voyo, kde si můžete vychutnat oblíbené sportovní přenosy živě i ze záznamu.

Od UEFA dostal Kúdela už stopku na deset zápasů:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události