MMA

Bellator opouští dlouholetý strůjce zápasů! Jde za trenérem McGregora

Bellator opouští dlouholetý strůjce zápasů! Jde za trenérem McGregora
Prezident Bellatoru Scott Coker (vlevo) a Rich Chou Zdroj: Instagram / RIch Chou

Americká organizace oznámila odchod matchmakera Riche Choua, který na pozici působil šest let. Poslední jeho galavečer bude páteční Bellator 257, který můžete sledovat na Nova Sport 2 a Voyo od 23:30.

Rich Chou stál roky za skladbou zápasů jednotlivých galavečerů a případně se podílel na akvizici nových talentů. Nyní se rozhodl pro jiný směr kariéry a Bellator částečně opustit.ten rasismus na twitteru

 

Chou bude nově působit jako viceprezident severoamerického křídla společnosti Wimp 2 Warrior, která se soustředí na výchovu nových MMA talentů a kterou založil hlavní trenér Conora McGregora, John Kavanach.


 

Americká MMA organizace změnu oznámila na sociálních sítích. Chou na pozici matchmakera oficiálně skončí v pondělí, ale s Bellatorem bude nadále spolupracovat jako konzultant. Skladbu zápasů bude mít na starost prezident Scott Coker a druhý matchmaker Mike Kogan.Související obsah

Poslední galavečer, kterého se Chou ve vedení organizace zúčastní, bude Bellator 257. Na hlavní kartě proběhnou dva čtvrtfinálové duely pyramidy World Grand Prix - Vadim Nemkov vs. Phil Davis a Corey Anderson vs. Dovletdzhan Jagšimuradov. Celý turnaj můžete sledovat 16. dubna na Nova Sport 2 a Voyo od 23:30. Podívejte se, co na fanoušky MMA čeká:


TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události