Fotbal

AC Milán pod tlakem: Mladý brankář chce obří plat, dvě nabídky odmítl

AC Milán pod tlakem: Mladý brankář chce obří plat, dvě nabídky odmítl
Zdroj: Profimedia

Stále ještě velmi mladý fotbalový brankář Gianluigi Donnarumma pořádně víří vody v AC Milán. 22letému gólmanovi po sezoně končí smlouva a Donnarumma by se od léta chtěl stát nejlépe placeným hráčem v týmu.

Gianluigi Donnarumma je velmi talentovaným brankářem a moc dobře si to i spolu se svým agentem Mino Raiolou uvědomuje. Od příští sezony by proto chtěl podle Sky Sport Italia pobírat astronomický plat 12 milionů eur ročně (311 milionů korun).

V létě Donnarummovi skončí smlouva s polovičním platem a mladý Ital již odmítl nabídku na sedm i osm milionů eur. Přitom hvězdný Švéd Zlatan Ibrahimovič by měl v nejbližší době podepsat smlouvu na 6,5 milionu a nikdo jiný z AC Milán nebere větší plat.

Rossoneri mnoho prostoru k manévrování ale nemají. Pokud se se svou brankářskou jedničkou do léta nedohodnou, může je opustit v létě v pozici volného hráče bez jakékoliv náhrady.

Související obsah

Milán se pro tento případ již poohlíží po náhradě. Tou by mohl být Mike Maignan z Lille. 25letý Francouz letos táhne svůj tým k titulu v Ligue 1, a může tedy pomýšlet na další velký kariérní krok.

Sledujte také platformu Voyo, kde si můžete vychutnat oblíbené sportovní přenosy živě i ze záznamu.

V Evropské lize letos milánský celek vypadl s Manchesterem United:


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události