Arsenal se s Fulhamem natrápil, remízu vybojoval v 97. minutě

Fotbalisté Arsenalu si ve čtvrtek smlsli na pražské Slavii, kterou vyřadili z Evropské ligy, ale v lize se letos trápí, což potvrdili i proti Fulhamu. Gunners zachránili remízu s osmnáctým celkem soutěže v poslední minutě nastavení.

V Praze ukázal Arsenal svou sílu a Slavii deklasoval 4:0, ale v Premier League mu patří deváté místo a nevypadá to, že by měl v tabulce stoupat výše.

Fulham měl za sebou sérii čtyř proher a patří mu osmnácté místo anglické ligy, jenže Arsenal se v londýnském derby ne a ne gólově prosadit. Ceballosova branka z 40. minuty nebyla uznána poté, co videorozhodčí odhalil ofsajd.

Do vedení tak šel Fulham, který v 59. minutě zahrával penaltu. Postavil se k ní Josh Maja a poslal ji do sítě nechytatelným způsobem. Od Fulhamu to byla jediná střela na bránu za celý zápas, ale dlouho to vypadalo, že bude vítězná.

Změnilo se to až v nastaveném čase. Aktivní Arsenal využil, že rohodčí nařídil sedm minut extra času a v posledních sekundách tohoto nastavení se po rohovém kopu z dorážky prosadil Nketiah.