Borec na konec: Brankář New Jersey dostal potupný gól z půlky hřiště

Na tenhle gól bude chtít brankář New Jersey Devils Scott Wedgewood rychle zapomenout. Brian Dumoulin z Pittsburghu ho překonal obloučkem z poloviny hřiště.

Devils měli do utkání s Penguins špatný vstup, který v deváté minutě ještě podtrhl obrovskou chybou brankář Scott Wedgewood. Dumoulin pouze nahazoval od čáry na polovině hřiště, jenže Wedgewood skákavý puk pustil za svá záda.

Po čtyřech obdržených gólech v první části Wedgewood vystřídal. Devils v závěru málem dohnali šestigólovou ztrátu, ale nakonec prohráli 6:7.

O to víc musí Wedgewooda laciná branka mrzet, když jeho tým prohrál o jediný gól. Naopak brankáře Tristana Jarryho z Pittsburghu tento gól potěšil, jelikož si u něj připsal asistenci.

Sledujte sport i na portálu Voyo, kde najdete přímé přenosy i záznamy sportovních utkání.

Hokejová Sparta v prvním utkání čtvrtfinále Ligy mistrů padla s Rögle

Jediným českým čtvrtfinálovým účastníkem hokejové Ligy mistrů je pražská Sparta, která vyzvala v Holešovicích švédské Rögle. Celek Josefa Jandače sice od druhé minuty vedl, ale nakonec prohrál 2:5 a v odvetě bude muset dohánět tříbrankové manko. V Ängelholmu se hraje za týden.