Vrátí se Jaškin do NHL? Útočník Dynama má mít namířeno do Arizony

Vrátí se Jaškin do NHL? Útočník Dynama má mít namířeno do Arizony
Zdroj: Profimedia

Chystá se návrat Dmitrije Jaškina do NHL? Podle ruských zdrojů měl totiž 28letý český forvard podepsat roční smlouvu s Arizonou Coyotes. Útočník doposud působil dvě sezony v KHL, kde zářil v dresu Dynama Moskva.

S informací o odchodu českého hokejisty přišel novinář Michail Zislis ze Sport Expressu. Podle důvěrných zdrojů z Arizony však jeho agent Allain Roy tuto variantu zatím definitivně nepotvrdil.

Nicméně Coyotes mají být jedním z vážných zájemců při jeho uvažováním nad návratem do NHL.


28letý útočník měl výborné poslední dvě sezony v Dynamu Moskva, kde ve 133 utkáních zaznamenal 77 gólů a celkově 137 bodů.


Související obsah


 

Do NHL pak byl Jaškin draftován týmem St. Louis Blues, kde strávil šest let. Poslední sezonu v zámořské lize pod odehrál za Washington.


Jaškin se v Rusku sešel i s Alexandrem Ovečkinem a jeho synem, kterému dokonce věnoval hokejku:


Sledujte sport i na portálu Voyo, kde najdete přímé přenosy i záznamy sportovních utkání.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu NHL

Důležité Události

Krátká zpráva

Barbora Seemanová opět překonala český rekord

Nejlepší česká plavkyně Barbora Seemanová opět pokořila národní rekord. To se jí povedlo na závodech ISL v italské Neapoli. V závodě na 400 metrů volným způsobem udala nové maximum, které je nyní stanoveno na 4:02,09.

Krátká zpráva

Kvalifikaci na VC Ruska vyhrál překvapivě Norris

Velice zajímavá byla kvalifikace před Velkou cenou Ruska. První skončil Lando Norris z McLarenu a hned v závěsu byl Carlos Sainz z Ferrari. Favorizovaný Lewis Hamilton skončil na čtvrtém místě. Max Verstappen bude startovat z posledního místa, a kvalifikace se tak neúčastnil.