Fotbal

Dovolí matkám na olympijských hrách děti? Problematika má složité řešení

Dovolí matkám na olympijských hrách děti? Problematika má složité řešení
Zdroj: Profimedia

Nejen americké fotbalistky, které mají děti, řeší zásadní otázku. Kam s nimi, když jezdí na tréninkovém kempy a mezinárodní turnaje? Odpověď hledá i krásná fotbalistka Alex Morganová.

Jednou z nejznámějších a nejkrásnějších fotbalistek světa je Alex Morganová. Ta se na začátku pandemie v květnu minulého roku stala poprvé matkou, narodila se jí dcera Charlie.“Je důležité umožnit matkám mít děti u sebe,” pronesla Morganová na začátku dubna. Nyní ovšem nelze říct, zda svoji dceru bude moci vzít s sebou na olympijské hry do Japonska.


Související obsah


Stále se jedná o tom, zda budou na hry vpuštěni diváci. Hvězda amerického národního týmu žen rozhodnutí rozumí, ale není si jistá, co to bude znamenat vzhledem k rodinné situaci. Manželem fotbalistky je Servando Carrasco, který zase hraje ve třetí americké nejvyšší lize.


Související obsah“Stále doufám, že v Japonsku budu mít u sebe dceru a také někoho, kdo během zápasů a tréninků na ní dá pozor,”
pokračovala k problematice mateřství u profesionálních sportovkyň Morganová.


Související obsahPodobná situace se odehrála minulý měsíc na ženském basketbalovém turnaji NCAA, kde se do počtu hráčů a personálu započítávaly také děti. Trenérský štáb se tak musel rozhodnout, zda vezme na turnaj děti anebo další jiný personál.


Sexy fotbalistka Alex Morganová to s míčem umí skvěle:

 

Sledujte sport také na portálu Voyo, kde si můžete vychutnat své oblíbené přenosy živě i ze záznamu.

David Panuška, TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Boston srovnal sérii s Miami na 2:2, řádil Tatum

V semifinále play-off NBA došlo v noci k vyrovnání stavu série mezi Bostonem a Miami. Celtics doma ve čtvrtém duelu porazili Heat o propastných 20 bodů a je jasné, že fanoušci uvidí nejméně šest zápasů. Výhru celku z Massachusetts řídil Jayson Tatum se 31 body. Boston dal základy výhře 102:82 již v první čtvrtině, kdy vyhrál o 18 bodů.