UFC

Nechutné zranění v UFC. Fighter si ošklivě zlomil nohu, musel na nosítka

Na UFC 261 byl také k vidění i jeden opravdu hrozivý moment, po kterém se divákům v hale zastavil dech. V zápase střední váhy si totiž nechutné zranění přivodil Chris Weidman, který si při pokusu o low kick zlomil nohu. Souboj tak vyhrál jeho soupeř Uriah Hall.

Uriah Hall ale nemohl mít z výhry žádnou radost. Už po 17 vteřinách bylo totiž rozhodnuto, a to navíc způsobem, který se devítce střední váhy rozhodně nelíbil.

Jeho zkušený soupeř Chris Weidman si totiž při pokusu zasáhnout Uriaha Halla low kickem zlomil holenní kost. Noha se tak 36letému fighterovi nechutně zkroutila a Američan skončil na zemi v prudkých bolestech. Do akce musely i nosítka.

 

Hall se tak stal asi prvním vítězem zápasu, během kterého nevyslal ani jednu ránu. Ostatně to trefně napsal i šéf UFC Dana White. Nicméně pohled na zraněného Weidmana to nebyl vskutku hezký.
 


 

V pondělí o stavu manžela informovala paní Weidmanová. "No bylo to strašné," začala Marvini svůj příspěvek, ve kterém dále děkovala všem za podporu, lásku a pomoc, díky kterým těžkou situaci zvládají. Jeji manžel je již po operaci, která proběhla bez komplikací. 


Sledujte sport i na portálu Voyo, kde najdete přímé přenosy i záznamy sportovních utkání.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události