UFC

Usman tvrdým hákem ukončil Masvidala, UFC rozdalo tři tituly

Galavečer UFC 261 měl nabídnout parádní podívanou s diváky v hledištích a toto očekávání do puntíku splnil. Vrcholem večera byly tři titulové bitvy, které nabídlo jedno překvapení, když Rosa Namajunasová kopem sestřelila Číňanku Weili Zhangovou a sebral jí titul ve slámové váze. Naopak Kamaru Usman a Valentina Ševčenková své tituly obhájili.

Úplným hřebem galavečera UFC 261 bylo druhé střetnutí Kamaru Usmana proti Jorgemu Masvidalovi.

Američan měl sice tentokrát mnohem více času na přípravu, přesto mu šampion welterové váhy Nígerijec Usman nedal příliš šancí.


Související obsah


 

Rozuzlení přišlo ve druhém kole, kdy Masvidal začal provokovat, následně ale schytal od Usmana tvrdý hák a skončil sestřelený na zemi.


Související obsah


 

Skvělému KOčku také mohlo tleskat 15tisícové publikum, které se mohlo po dlouhé covidové době dostat do arény v Jacksonville. Diváci tak přihlíželi i fantastickému výkonu Valentiny Ševčenkové.


Související obsahŠampionka muší váhy nedala své soupeřce Jessice Andradeové žádnou šanci. Během neúplných dvou kol ji doslova vláčela po zemi a nakonec lokty ukončila.


Související obsah


 

O svůj titul naopak přišla Číňanka Weili Zhangová, která po minutě zápasu schytala tvrdý highkick a titul ve slámové váze tak připadl Američance Rose Namajunasové.


Parádní MMA podívanou nabídl i galavečer KSW:
Sledujte sport i na portálu
Voyo, kde najdete přímé přenosy i záznamy sportovních utkání.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události