Rozhodčí v La Lize si spletl čas, hráči museli na minutu zpátky do kopaček

Fotbalisté Sevilly a Granady si prožili vskutku netradiční závěr utkání. Rozhodčí odpískal konec o minutu dříve a po kratší poradě museli hráči obou týmů odehrát ještě minutu.

Sevilla v domácím klání dlouho vedla 2:0 díky Rakitičově proměněné penaltě a Ocamposově zásahu z 53. minuty. Hosté dokázali snížit až v 90. minutě a spoléhali se na nastavený čas.

Sudí Bengoetxea nabídl Granadě čtyři minuty, jenže do píšťalky fouknul již po třech minutách. Zatímco domácí hráči slavili, rozhodčí se museli poradit a poté rozhodli, že je potřeba ještě jednu minutu odehrát.

Někteří hráči už byli svlečení z dresu, někdo musel zase znovu nazout kopačky, ale ona minuta se musela ještě dohrát. Po kratší pauze tedy utkání pokračovalo, ale výsledek se už nezměnil. Z výhry 2:1 se po druhém odpískání konce zápasu znovu radovala Sevilla.