Hokej

Varaďa dostal titul k narozeninám. Hráči se semkli jako před dvěma lety

Varaďa dostal titul k narozeninám. Hráči se semkli jako před dvěma lety
Zdroj: Michal Beránek / CNC / Profimedia

Třinečtí Oceláři si výhrou v pátém finále zajistili extraligový titul, což odstartovalo oslavu mezi fanoušky, hráči a ostatními zaměstnanci týmu. Speciální oslava to je pro trenéra Václava Varaďu, který extraligový titul dostal v den svých 45. narozenin.

"Neskutečně si toho vážím. Kluci to chtěli a šli za tím od začátku," vyprávěl po zápase nadšený Václav Varaďa, který doufal, že mu jeho svěřenci vybojují titul na narozeniny a oni mu to splnili.

"Když jsme dali na 2:0, tak už jsem doufal, že to nemůžeme posmolit, to byl asi moment, kdy se to zlomilo. Poté ten třetí gól to už byla třešnička na dortu," popsal rozhodující moment utkání.

"Myslím si, že dnes jsme byli od začátku lepší a chtěli jsme to víc," uzavřel svůj první mistrovský rozhovor pro Českou televizi.

Související obsah

Loni se play-off kvůli koronaviru nehrálo, takže Oceláři extraligový titul obhájili a na triumf z roku 2019 vzpomněl také kapitán Petr Vrána, podle něhož týmu pomohlo velké semknutí kabiny. "Když jsme udělali titul před dvěma lety, tak kabina držela při sobě a je to cítit i na tom ledě. Všichni si to hrozně přáli a zasloužili," uvedl Vrána.

Finálovou sérii sledovali přímo na stadionech diváci díky vládní výjimce:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události