MMA

Další kráska z UFC míří k boxu bez rukavic! Schyluje se k drsné odvetě

Další kráska z UFC míří k boxu bez rukavic! Schyluje se k drsné odvetě
Paige VanZantová (vlevo) a Rachael Ostovičová (vpravo) Zdroj: koláž tn.cz / Instagram Paige VanZant, Rachael Ostovich

Havajská kráska Rachael Ostovičová následuje šlépěje další půvabné bojovnice Paige VanZantové. Stejně jako její přemožitelka, i ona po opuštění UFC zamířila do BKFC, která pořádá boxerské souboje bez rukavic.

Se třemi prohrami v řadě Ostovičová (4-6) opustila UFC v prosinci 2020. O čtyři měsíce později oznámila nový směr své kariéry. 30letá zápasnice míří do organizace BKFC.

 

“Vždy rádi spolupracujeme s bojovníky, kteří umí bojovat a přinést něco nového. To je přesně to, co Rachael přináší,“ řekl prezident BKFC Dave Feldman a oznámil, že debut krásky z Havaje je plánovaný na červenec. A Ostovičová rozhodně něco navíc přináší, a to obrovskou fanouškovskou základu, které pravidelně ukazuje své křivky.Ostovičová není jediná zápasnice, kdo z UFC zamířil do BKFC. Jako první k tvrdým bojům dle pravidel boxu, avšak bez rukavic zamířila krásná Paige VanZantová (8-5). Obě krásky byly v minulosti kritizované, že za pozici na poli bojových sportů vděčí spíše svým křivkách než zápasnickým dovednostem.

Související obsah

VanZantová má už svůj debut bez rukavic za sebou. V únoru podlehla na body Britain Hartové. Nyní se příchodem Ostovičové nabízí nový, odvetný duel. Princezny bojovnice se poprvé střetly v organizaci UFC pod pravidly MMA. V roce 2019 se radovala VanZantová, která donutila soupeřku ve druhém kole odklepat páku na ruku. 
 

BKFC je americká organizace, která pořádá boxerské zápasy bez rukavic. Zápasníci mají pěsti kryté pouze bandážemi a boxuje se v kruhovém ringu.
 

Nenechte se mýlit. I dámy se umí v kleci či v ringu pořádně porvat.  Zatraceně tvrdý úder ukázala třeba Diana Avsaragovaová při debutu v Bellatoru:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události