Ostatní sporty

Co si to pinknout spolu? Jakub Štáfek vyzval k zápasu Jona Mariánka

S velice zajímavou nabídkou přišel český herec Jakub Štáfek, který má za sebou i jeden vítězný zápas v Oktagonu. K zápasu pozval zaměstnance neoblíbených bratrů Paulů, Jona Mariánka, který žije v Americe a velice rád se naváží do Čechů.Tenhle souboj by chtěl vidět snad každý! Jakub Štáfek, který fanoušky dostal na svou stranu skromností a vtipem, pověsil na svůj instagram výzvu pro Jona Mariánka. Jon Mariánek je Youtuber a kamarád bratrů Paulových, nejsledovanějších youtuberů na světě. Zvláště v poslední době, kdy se dostávají do světa boxu i MMA.

Tenhle souboj by chtěl vidět snad každý! Jakub Štáfek, který fanoušky dostal na svou stranu skromností a vtipem, pověsil na svůj Instagram výzvu pro Jona Mariánka. Jon Mariánek je Youtuber a kamarád bratrů Paulových, kteří v poslední době pronikají do světa bojových sportů, kde nejsou moc oblíbení.

Jon Mariánek se velice rád naváží do obyčejných českých lidí a vytahuje se tím, co vlastní a kde žije. Oktagon Jakubu Štáfkovi navíc stále dluží ještě jeden zápas, který se český herec snaží využít soubojem proti Mariánkovi.

Související obsah

Představitel Juliuse Lavického ze známého českého seriálu Vyšehrad, debutoval v MMA v rámci Oktagonu 15, kde pohledným knokautem porazil Slováka Petera Benka. Mariánek dříve vyzýval k souboji například českého rapera Ektora, který jeho nabídku nepřijal.

"Nazdar Honzíku, ty mě asi nebudeš znát, mé jméno je Jakub a já jsem takový klasický líný Čecháček. Já jsem tě taky neznal, nicméně jsem si tě v poslední době trochu nastudoval, abych věděl," říká Štáfek na začátek svého vzkazu.

"Vůbec mi nepřísluší hodnotit, že to děláš špatně. To ať si každý udělá názor sám. Důležité, že tebe to baví, že si se v tom našel a že jsi šťastný. Čeho jsem si však všiml je to, že ty máš evidentně rád bojovky. Pořád někoho vyzýváš na souboj, ale on to nikdo nepřijímá. Věc se má tak, že já mám pod OKTAGONem domluvený ještě jeden zápas. Tak jsem si říkal, zda bychom si to nepinkli spolu," navrhuje Štáfek.

Související obsah

"Můžeme jít podle pravidel MMA, což mi však Ondra Novotný říkal, že nepřijmeš, protože to na tebe bude moc tvrdé, což chápu. Tím pádem bychom mohli jít podle pravidel boxu," pokračoval český herec a režisér, který tímto vyzval Mariánka k souboji.

Mariánek pracuje pro bratry Paulovi. Logan Paul bude mít boxerský zápas s legendárním Floydem Mayweatherem, který nikdy neprohrál. Jeho bratr Jake nedávno srazil Bena Askrena a chce souboj se zkušeným Danielem Cormierem.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Ostatní sporty

Důležité Události

Krátká zpráva

Třinec je v čele extraligy, Sparta padla v nájezdech

Hokejisté Třince dokázali v rámci 8. kola Tipsport extraligy porazit Vítkovice 4:1 a dostali se do čela tabulky. Druhé jsou jen o skóre Pardubice, které zvládly ve středečním zápase porazit Spartu v samostatných nájezdech 2:1.