Hokej

Po oslavách v KHL k holiči: Konečně se zbavím těch vousů, říká Hrubec

To byla jízda! Český brankář Šimon Hrubec dokázal i v šestém utkání udržet čisté konto a jeho Omsk tak slaví svůj první titul v KHL. Pocta je to i pro 29letého brankáře, který získal trofej jako první český gólman a v následném rozhovoru tak zářil štěstím.

Po samotné výhře se tak také rozjely pořádné oslavy, které byly podle slov Šimona Hrubce ve stylu Rolling Stone, respektive to vypadalo prý jak na koncertu této slavné americké skupiny. Nicméně nyní už má před sebou český gólman další program.


„Teď jdu k holiči, takže se nejdřív zbavím těch vousů, těším se na to,“
směje se Hrubec, zatímco si sahá na svůj tmavý plnovous.
 

Související obsah

Šimon Hrubec předváděl v play-off KHL skvělé výkony a v dresu Omsku dokázal za 18 utkání vychytat pětkrát čisté konto a úspěšnost zákroků měl na 95,3 %. Do další sezony však nemá 29letý gólman zatím smlouvu.
 

„Rád bych zůstal v Omsku a co se týče Ameriky, tak si myslím, že jsem na ni už starý. V NHL je teď trend dávat šanci spíše mladším a co vím od agenta, tak žádnou konkrétní nabídku zatím nemám,“ vypráví český brankář a čerstvý vítěz KHL.

Co je naopak na spadnutí, je jeho účast na mistrovství světa. Podle slov Šimona Hrubce by ho neodradila ani protikoronavirová izolace.

 

Související obsah

„Řešil jsem to s ženou, ale je to národní tým a mistrovství světa, a to se prostě neodmítá,“ říká český gólman, který by se k národnímu týmu chtěl připojit co nejdřív. Už tak zjišťuje, kdy se co nejdřív dostane do Prahy.


 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Hokej

Důležité Události

Krátká zpráva

Barbora Seemanová opět překonala český rekord

Nejlepší česká plavkyně Barbora Seemanová opět pokořila národní rekord. To se jí povedlo na závodech ISL v italské Neapoli. V závodě na 400 metrů volným způsobem udala nové maximum, které je nyní stanoveno na 4:02,09.

Krátká zpráva

Kvalifikaci na VC Ruska vyhrál překvapivě Norris

Velice zajímavá byla kvalifikace před Velkou cenou Ruska. První skončil Lando Norris z McLarenu a hned v závěsu byl Carlos Sainz z Ferrari. Favorizovaný Lewis Hamilton skončil na čtvrtém místě. Max Verstappen bude startovat z posledního místa, a kvalifikace se tak neúčastnil.