NHL

Na Wilsona má spadeno bývalý bitkař. Nechte mě hrát, nabízí čtyřicátník

Hokejista Caps, Tom Wilson, si na záda zavěsil pořádný terč. Bitka, kterou proti Rangers rozpoutal, přitáhla pozornost i vysloužilého hráče Georgese Laraque. Ten na stará kolena nabízí, že se o raubíře postará.

“Hej, Rangers, dejte mi smlouvu na jeden zápas, abych se o Wilsona mohl večer postarat. Lol,“ nabízí 44letý hokejista, který během kariéry proslulou svou tvrdostí a k bitkám také neměl daleko.

 

Laraque ukončil kariéru v roce 2010. V NHLstrávil 13 sezón, během kterých oblékl dres Pittsburghu, Edmontonu, Phoenixu a Montrealu. Dres Rangers by však možná kvůli Wilsonov oblékl.


Wilson se utrhl ze železa ve 2. třetině minulého střetnutí. Prvně atakoval Bučněviče, který již ležel na zemi. Následně se pustil i do Artěmije Panarina, který se snažil bijce odtáhnout. Hvězda Rangers si ze střetnutí odnesla zranění dolní poloviny těla a pravděpodobně se v základní části NHL již neobjeví.


Související obsah
Není to poprvé, co Wilson výrazně překročil pravidla. V minulosti inkasoval třeba stopku na 14 zápasů a i letos zůstal mimo hru na 7 utkání. Tentokrát však dostal jen pokutu ve výši 5 000 dolarů (108 tisíc korun), ale v nástupu do středečního utkání mu nic nebrání. Absence suspendace překvapila jak vedení Rangers, tak část hokejové veřejnosti.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události