Tenis

Na tomhle povrchu nechci hrát, ruský bouřlivák opět řádil

Na tomhle povrchu nechci hrát, ruský bouřlivák opět řádil

Ruský tenista Daniil Medveděv dokázal přerušit sérii porážek na antuce ale cesta k vítězství byla trnitá. Povrch totiž dělal světové trojce velké problémy.

Daniil Medveděv zmeškal začátek antukové sezóny kvůli pozitivnímu testu na koronavirus. Na turnaji v Madridu se tak ukázal letos poprvé na tomto povrchu. Na zdejší turnaj ale nemá nejlepší vzpomínky, protože ve dvou předešlých vystoupeních se loučil hned po úvodním zápase.

Špatně začal i v jeho dalším vystoupení. V souboji proti domácímu Alejandru Davidovichovi ztratil první set a působil velmi nervózně. Po prohraném setu na lavičce praštil raketou o zem a prohlásil: "Na tomhle povrchu nechci hrát," vzpílal rozladěný Medveděv.

Během druhého dějiství stále působil nejistě. Příliš se soustředil na gesta a ne na svůj výkon. Nakonec se mu ale podařilo druhý set ukořistit, zkoncentroval svoji hru a následně získal i set třetí. Připsal si tak první vítězství na antuce od dubna 2019. 

 

Související obsah

Po zápase při tradičním podepisování kamery, napsal místo svého podpisu "miluju antuku." Kdo ví, jestli pouze vtipkoval, nebo si ji dokázal opravdu během chvíle oblíbit.


Ruský tenista občas neudrží své emoce na uzdě:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události