Fotbal

Místo penalty urážky: Vstávej tlusťochu, slyšel od soupeře Suárez

Místo penalty urážky: Vstávej tlusťochu, slyšel od soupeře Suárez
Luis Suárez po srážce s gólmanem zůstal ležet | Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Když se bývalí spoluhráči potkají na hřišti jako soupeři, jsou z toho úsměvné situace. Přesně to zažil Luis Suárez proti Barceloně. Nahraným pádem nikoho neoblbnul a ještě si od Gerarda Piquého vysloužil decentní popíchnutí.

Ve 36. minutě šlágru La Ligy byl stav byl 0:0, když Luis Suárez zdramatizoval pád po souboji s Marc-Andre ter Stegenem, aby svému týmu zajistil výhodu penalty. Bývalý spoluhráč se však výkonem uruguayského útočníka rozházet nenechal.

 

"Vstávej, tlusťochu. Na nás to takhle nehraj," pronesl Gerard Piqué k ležícímu útočníkovi. A přidal se i golmán, který při kontaktu trefil Suáreze rukavicí.

Útočník Luis Suárez je známý pro svoje kousání, takhle před lety ještě v dresu Liverpoolu napadl obránce Ivanoviče z Chelsea:"Byla to moje ruka, kdybych tě podrazil nohou, budiž, ale takhle…," odpovídal ter Stegen ve španělštině na otázku, zda se Suáreze dotkl.
Luis Suárez působil v katalánském klubu mezi lety 2014-2020. Následně zamířil k jednomu z rivalů do Atlética Madrid a nyní s týmem vede tabulku španělské ligy. Po remíze 0:0 vede nad Barcou o dva body, třetí Real Madrid zaostává o tři, ale dnes bilý balet čeká duel se Sevillou.

Související obsah

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události