Fotbal

McGregor chce kromě Manchesteru United koupit další slavný klub

McGregor chce kromě Manchesteru United koupit další slavný klub
Conor McGregor na předzápasovém vážení Zdroj: Profimedia

Slavný MMA bojovník Conor McGregor před několika týdny šokoval prohlášením, že by rád koupil fotbalový Manchester United. Své touhy vstoupit do fotbalového světa se stále nevzdává. Kdyby jeho záměry s anglickým klubem nevyšly, má na mušce další slavný klub, skotský Celtic.

Dvaatřicetiletý Ir se nijak netají tím, že je velkým fanouškem právě těchto dvou klubů a rád by v některém z nich zakoupil podíl. Již delší dobu fanoušci United protestují proti rodině Glazerově, která je v současnosti většinovým majitelem tohoto slavného klubu. Bývalý šampion UFC v lehké a pérové váze nyní prozradil, že by rád zakoupil podíl i ve skotském Celticu, se kterým se pražská Sparta tuto sezonu utkala ve skupině Evropské ligy.

Manchester United a Celtic jsou kluby, které mám velmi rád. Cítím, že bych pro ně mohl udělat velké věci,“ sdělil McGregor sebevědomě na sociálních sítích. Co se týče Celticu, McGregor by rád odkoupil podíly od Dermota Desmonda, který je většinovým vlastníkem tohoto skotského klubu. Právě během Desmondovy éry dosáhli fotbalisté Celticu největších úspěchů a má na svědomí výběr většiny trenérů, která od roku 2000 skotský klub trénovala.

Conor McGregor už dříve přiznal, že je velkým fanouškem Manchesteru United. „Mým týmem je Manchester United. Našel jsem moji starou fotku, na které jsem v šedivém dresu tohoto klubu. Koupil jsem si ho, když mi bylo osm, za peníze, které jsem dostal ze svatého přijímání. Když se podívám na tu fotografii, vidím svého syna,“ řekl McGregor pro server Goal.com.

Podívejte se, jak Jiří Procházka zavzpomínal na setkání s Conorem McGregorem

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události