Hokej

VIDEO: Putin opět řádil na ledě. Ve společnosti hvězd nasázel 8 gólů

Ruský prezident Vladimír Putin se opět proháněl po ledě. Tentokrát si zahrál ve společnosti bývalých hokejových hvězd, politiků a byznysmenů v rámci akce, kterou pořádá takzvaná Noční hokejová liga, kterou sám v roce 2011 založil. Osmašedesátiletý státník se předvedl v dobré kondici, když v zápase nastřílel osm gólů.

Nebylo to zdaleka poprvé, kdy se Putin zúčastnil sportovní události. Jeho výkony na hokejovém ledě jsou již notoricky známé. Kromě toho závodil ve Formuli 1, jezdil na koni nebo předvedl svá zápasnická umění v judu. Nyní opět vyrazil do akce s hokejkou a za přítomnosti bývalých hokejových hvězd, politiků nebo obchodníků měl největší podíl na výhře svého týmu, alespoň co se gólů týče.

Svému týmu pomohl k výhře 13:9, přičemž sám skóroval hned osmkrát, a své góly se spoluhráči pořádně oslavil. „Při příležitosti desátého výročí Noční hokejové ligy vám přeji jen to nejlepší. Jste skvělým příkladem jak ukázat milionům lidí, že se dá žít krásný a smysluplný život,“ vyjádřil ruský prezident poklonu pořadatelům.

Související obsah

Nezapomněl však ani na své spoluhráče. „Také bych chtěl poděkovat všem hokejovým hvězdám, nejenom těm z Ruska, že se podílely na této významné události pro celou zemi a pro miliony lidí, kteří ji sledovali,“ uzavřel Putin.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Hokejové Winter Classic ve Špindlerově Mlýně se opět ruší

Ani na druhý pokus to nedopadne. Hokejové Winter Classic, které mělo být ve Špindlerově Mlýně, se neuskuteční ani letos. Vše zhatila aktuální koronavirová situace v České republice. Akce byla ze stejného důvodu zrušena i v loňském roce. Pořadatelé doufají, že se uskuteční alespoň příští rok.

Krátká zpráva

Je to oficiální. Manchester United povede trenér Rangnick

Už to bylo v podstatě jasné, ale nyní vše potvrdil i samotný klub. Manchester United povede do konce letošní sezony Němec Ralf Rangnick. Po konci ročníku se na dva roky přesune do role poradce. Naposledy působil jako sportovní ředitel v Lokomotivu Moskva.

Krátká zpráva

Lakers porazili Pistons 110:106, LeBron se postaral o 33 bodů

Výsledky NBA: Memphis Grizzlies – Sacramento Kings 128:101, Toronto Raptors – Boston Celtics 97:109, LA Lakers – Detroit Pistons 110:106