Real Madrid deklasoval Granadu a drží se ve hře o titul

Fotbalisté Realu Madrid zvládli další zápas v boji o ligový titul. Na půdě Granady zvítězili 4:1 a na první Atlético ztrácí dvě kola před koncem dva body.

Real začal zápas na výbornou a už v 17. minutě šel do vedení. Gutiérrez obloučkem poslal do vápna Luku Modriče, který se trefil přesně mezi nohy domácího brankáře.

A v nastavení prvního poločasu bylo pro Real ještě veseleji. Přesnou křižnou střelou na zadní tyč se prezentoval Rodrygo. Granada ve druhém poločase snížila.

Courtois nejprve vyrazil pokus Suáreze, ale s následnou dorážkou Jorgeho Moliny už si neporadil. Nicméně zápas přesto dotáhl do vítězného konce.

Přesnou prudkou střelou z první se trefil Álvaro Odriozola Arzallus. A o minutu později to bylo dokonce 4:1. Karim Benzema využil hodně špatného vyběhnutí Ruie Silvy a poslal míč z velké dálky do prázdné branky.

Real Madrid tak na druhém místě tabulky ztrácí dva zápasy před koncem na první Atlético dva body. O titulu ve španělské nejvyšší soutěži se tak bude zřejmě rozhodovat až do posledního kola.

Granada - Real Madrid 1:4 (0:1)
Branky: 71. J. Molina – 17. Modrić, 45+1. Rodrygo, 75. Odriozola Arzallus, 76. Benzema.

Jestli bude v příštím roce v Realu pokračovat Sergio Ramos, to není jisté. Jisté ale je, že ho v přípravě nezazstavil ani koronavirus: