Fotbal

Chelsea chce získat Kanea, nabízí dva hráče a tučnou hotovost

Chelsea chce získat Kanea, nabízí dva hráče a tučnou hotovost
Zdroj: Profimedia

Vedení Chelsea chce za každou cenu do svých řad útočníka Tottenhamu Harryho Kanea. Nabízí tak Spurs zajímavou nabídku. Blues chtějí obětovat útočníka Abrahama a brankáře Kepu, navíc přihodí pár milionů liber k tomu.

27letý Harry Kane odehrál ve středu domácí zápas proti Aston Ville, který Spurs prohráli 1:2. Následně se útočník smutně procházel po hřišti a dojemně děkoval fanouškům.

I toto gesto tak přiživilo spekulace, že chce Kane po osmi letech Tottenham opustit. To samozřejmě rozjelo bouři mezi ostatními týmy, které by měly o gólového kanonýra zájem.


Související obsah

Jedním ze zájemců je i londýnská Chelsea, která nabízí Spurs opravdu štědrou nabídku. Za služby Harryho Kanea nabízí dva hráče a peníze k tomu. Podle ESPN by se mělo jednat o forvarda Blues Tammyho Abrahama a brankáře Kepu Arrizabalagu.

Zajímavé je především jméno španělského gólmana, který do Chelsea přicházel z Bilbaa s velkou pompou a také za sumu kolem dvou miliard korun. Nicméně po sérii chyb momentálně plní v Blues roli dvojky, jedničkou je Edouard Mendy.
 

Související obsah

Jenže ani tato nabídka nemusí Tottenhamu stačit, Kane má totiž ve Spurs ještě platnou smlouvu na tři roky a majitel klubu se tak nechal slyšet, že by akceptoval minimálně částku okolo 150 milionů liber (cca 4,4 miliardy korun).


Harry Kane umí střílet parádní góly, trefil se i z půlky hřiště:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události