MMA

Dvořák má nového soupeře, Paiva je po shazování váhy v nemocnici

Dvořák má nového soupeře, Paiva je po shazování váhy v nemocnici
Zdroj: Profimedia

Ačkoliv do zápasu zbývá už jen pár hodin, MMA bojovník David Dvořák se během chvíle musí připravit na nového soupeře. Raulian Paiva totiž nezvládl shazování váhy a musel do nemocnice. Svůj debut v UFC si s Dvořákem odbyde Kolumbijec Juancamilo Ronderos.

Paiva měl již dříve problémy se shazováním váhy, ale nyní se mu to vůbec nepovedlo. "Pamatuji si, jak jsem odcházel ze sauny, abych se zabalil do ručníků, pak jsem dostal obrovskou bolest hlavy a začalo mě bolet na hrudi, poté už si nic nepamatuji. Pamatuji si jen, jak jsem se vzbudil v nemocnici," uvedl Paiva pro MMA Figthing.

Dvořák tak svou dluohodobou taktickou přípravu na Paivu může hodit za hlavu a musí se rychle připravit na náhradního soupeře. Tím bude Kolumbijec Juancamilo Ronderos.

 

Ronderos je neznámou tváří mezi elitou. Své jediné čtyři zápasy v kariéře absolvoval v roce 2019 v organizaci WXC a všechny čtyři vyhrál. Od té doby nezápasil, takže Dvořák půjde do zápasu se spoustou otazníků ohledně soupeře.

Související obsah

Další nevýhodou pro českého bijce je, že jeho duel byl přesunut z hlavní karty na prelims, takže nebude bojovat mezi těmi nejlepšími, na což se po letech těšil.

David Dvořák i s celým svým týmem poslal vzkaz českým hokejistům:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu MMA

Důležité Události