MMA

Lev a žraloci nejsou vše: Vémola už koupil další exotické zvíře

Lev a žraloci nejsou vše: Vémola už koupil další exotické zvíře
Ilustrační foto: Karlos Vémola se lvem a klokan Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Karlos Vémola znovu rozšiřuje svou zoo. Krátce poté, co ve Vémolandu přivítal dvojici krokodýlů, prozradil, že už zakoupil mládě klokana.

Lev, žraloci, krokodýli, pes, vzácné ryby či rejnoci. Taková zvířata chová Karlos Vémola. V nedávném rozhovoru přišla otázka, zda plánuje další zvíře.

 

"No, další zvířátko jsem si už pořídil. Omylem. Lela mi je sice už zakázala, ale tohle ještě akceptovala," začal Vémola odpovídat v rozhovoru pro FightLive. Nového mazlíčka si vyhlídl při akci v Zoo Plasa.
 

Související obsah


 

"Říkám, že máte pěkně posečenou trávu. Mě to hrozně nebaví. To je náš klokan, ona teď čeká malé. A tam ve váčku skákal Skippy, takový malý klokánek. Tak říkám, že to seká trávu. Mě to nebaví, já bych si ho vzal," vyprávěl s nadsázkou Terminátor dialog, který vedl k novému mazlíčku."Po neděli si jedu pro malého Skippyho, takže do Vémolandu přibude nový přírůstek," podtrhl na závěr.

VIDEO: Podívejte se, jak Vémola krmil lvici Elsu:


A kdy se Vémola vrátí do klece? Po posledním zápase, kdy porazil Milana Ďatelinku, ale ztratil titul šampiona kvůli nesplnění váhy, podstoupil další operaci ramene. Nyní vyměněnou součástku, jak sám říká, rehabilituje a čeká na nového soupeře. Tím by měl být jeden vítěz duelu mezi UFC veteránem Ericem Spicelym a matadorem z KSW Marcinem Naruszzczkou.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události