Fotbal

Nedělní virály: Hamáček koučuje nároďák, Bílek omlouvá debakl 0:3

Nedělní virály: Hamáček koučuje nároďák, Bílek omlouvá debakl 0:3
Ilustrační foto: Filip Pešán a česká střídačka, Jan Hamáček | Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Další týden se nachýlil ke konci a uplynulé dny opět nabídli bezpočet sportovních situací, které bavili celý internet. Podívejte se na výběr nedělních virálů.

Ještě minulou neděli fotbalovou komunitu upoutal příspěvek nového trenéra Viktorie Plzeň, který se pokusil prohru 0:3 s druholigovými Pardubicemi zlehčit v kontrastu s gólovými žněmi Sparty s Boleslaví, která skončila 5:4. Samozřejmě nejde o oficiální účet.


 

A u Viktorky ještě chvíli zůstaneme, ale přesuneme se k finále MOL Cupu. Respektive si ho připomeneme díky příspěvku Neobjektivního novináře.

Nejen české kluby byly terčem internetových vtípků, na mušce se objevila také FC Barcelona, která letos skončila bez titulu. Možná by neměla prodávat své útočníky Atléticu, které letos ovládlo španělskou ligu, alespoň tak zní rada na Twitteru.
 

"2013: David Villa přestupuje z Barcelony do Atlética Madrid za 5 milionů eur a ve stejné sezóně vyhraje s týmem La Ligu.

"2020: Luis Suarez přestupuje z Barcelony do Atlética Madrid za 5 milionů eur a ve stejné sezóně vyhraje s týmem La Ligu," stojí v popisku. 

A pojďme se přesunout od fotbalu k hokeji, a hned na světový šampionát v Rize, kde český nároďák na úvod MS podlehl Rusům. Autor příspěvku níže odhalil, že s taktikou Pešánovi pomáhal také Jan Hamáček. 

Po prohře 3:4 s Rusy český výběř podlehl i Švýcarsku vysoko 2:5. Postup do čtvrtfinále je v ohrožení, ale Filip Pešán to má vymyšlené.
 


Pozornost získal také gólman Ben Bowns z Velké Británie. Ten upoutal hned oba rozhodčí, kteří se po zhlédnutí jeho zákroků shodli, že 30letý brankář je neobjevené zlato. "Seženťe tomu gólmanovi okamžitě smlouvu," je slyšet na nahrávce ze zápasu Británie se Slovenskem.
 
Z MS se se přesuneme do NHL, kde začalo play-off. Fanynka Caroliny dala během úvodního boje jasně najevo, co si myslí o Predátorech z Nashvillu. "Vypadajíé skvělě, dokud nemají kontakt s ledem," stojí v průsečíku Titaniku a týmu z Tennesse. 

Kdo by to neznal, na ráno nastavené budíky drnčí jeden přes druhý a v rozespání je nemožné je vypnout. Každé zvonení je jako srážka s kamioném a přesně to zažil Ovečkin při zápase proti Bostonu. 

Terčem vtípků se stal také neohrožený gólman Jordan Binnington, který si přes celé hřiště vyjel do bitky. Rozhodčí ho však otočil a brankář St. Louis zamířil do šatny. Fanoušci jeho podobiznu dali na postavu rváče minulých týdnů Toma Wilsona.VIDEO: Nevíte, kdo je Tom Wilson. Podívejte se, jak řádil v závěru základní sezóny, kdy vyvolal hromadnou bitku:
Na závěr jedna tenisová paráda hvězdného tria Gael Monfils,  Elina Svitolinová a Roger Federer. Ukrajinská tenistka se snaží švýcarského džentlmena naučit přesným úderům, ale ty skončí, no podívejte se sami.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události