Fotbal

Hvězda Interu porušila karanténu po pozitivním testu. Co jí hrozí?

Hvězda Interu porušila karanténu po pozitivním testu. Co jí hrozí?
Zdroj: Profimedia

Arturo Vidalovi hrozí pokuta za to, že zřejmě porušil pravidla ohledně ochrany před pandemií, která stanovuje jeho země. Hvězda Interu Milán údajně navštívila závodní dráhu a točila reklamu v době desetidenní povinné karantény, kdy mohla navštívit jen blízkou rodinu.

Chilský fotbalista byl pozitivně testovaný na covid-19, ale trvalo mu čtyři hodiny než výsledky oznámil chilské federaci. Mezitím údajně došlo k mnohačetnému porušení bezpečnostních opatření.

Během té doby navštívil závodní dráhu, šel na večeři s přáteli, natáčel reklamu a šel se podívat i na druholigový klub, který spoluvlastní. Noc před tím, než se přidal ke spoluhráčům, měl údajně i strávit noc s modelkou.

Kvůli těmto prohřeškům je nyní předmětem vyšetřování a hrozí mu pokuta 57 tisíc liber, což je v přepočtu 1,7 milionu korun, pokud bude uznán vinným. Uvedla to chilská ministryně zdravotnictví Paula Dazaová. 

Související obsah

Vidal byl v pátek očkovaný proti covidu-19, což předcházelo pozitivnímu testu. Nyní však určitě zmešká čtvrteční zápas kvalifikace na světový šampionát proti Argentině a je zde velké riziko, že nestihne ani utkání proti Bolivii, které se odehraje 9. června. 

S covidem-19 se potýkal i Sergio Ramos. Ten však zůstal poctivě doma.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události