Fotbal

Otec Agüera se opřel do Guardioly: Slzy mu nevěřím, Sergia neměl rád

Otec Agüera se opřel do Guardioly: Slzy mu nevěřím, Sergia neměl rád
Zdroj: Profimedia

Fotbalista Sergio Agüero má za sebou velice emotivní rozlučku s Manchesterem City, při které plakal i trenér Pep Guardiola. Jenže tatínek 33letého útočníka se do kouče Citizens pořádně opřel a zmíněné slzy mu prý nevěří.

"Jeho slzám nevěřím. K mému synovi se nikdy nechoval hezky. Podle mě Sergia v týmu nikdy vlastně nechtěl," pronesl naštvaný tatínek fotbalové hvězdy Leonel del Castillo.


Pro Radio La Red se také rozpovídal o povaze kouče Manchesteru City. "Guardiola je výborný trenér, ale vždy chce být hlavní postavou týmu. Od začátku mění hráče a fotbalisté tak nevědí, zda jsou pro něj důležití. Vyjádřil se, že Sergia nebude možné nahradit, ale on teď už ani nebyl v sestavě."
 

Související obsah

Sergio Agüero strávil v Manchesteru City deset let a nastřílel zde 260 gólů. Od nové sezony si ale zahraje v Barceloně, kde by měl podle všeho zůstat i jeho reprezentační kolega a kamarád Lionel Messi. "Syn je z přestupu nadšený. S Messim se kamarádí už 15 let a pořád jsou spolu v kontaktu. V Barceloně by měl Lionel zůstat, takže si konečně zahrají spolu i v klubu," dodal tatínek fotbalisty. 


Související obsah



33letý Agüero podepsal s katalánským velkoklubem smlouvu na dva roky. Se španělskou ligou má ale zkušený Argentinec už zkušenost, když v začátcích válel za Atlético Madrid a vstřelil zde 100 branek.

Fotbalista Sergio Agüero už patří Barceloně:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události