šipky

Sedlák dál kraluje šipkařské Premier League. Hlaváčka porazil 10:8

Ve středu večer se odehrálo play-off a finále šipkařské Tipsport Premier League. Vítězslav Sedlák obhájil titul z loňského roku a i letos se stal šampionem.

Sedlák do play-off postoupil z druhého místa a v semifinále si poradil v celku jednozančně s Danielem Barbořákem 10:5.Ve finále pak změřil síly s Janem Hlaváčkem, který do vyřazovacích bojů šel z prvního místa a v prvním kole si poradil s Alexanderem Maškem 10:6. Rivalové svedli napínavý boj na 18 legů.
 


Úvod finále patřil zkušenějšímu Sedlákovi, ale poté se chopil otěží Hlaváček a pěti legy v řadě dorovnal na 8:8. Tehdy přišel zlomový bod finále, kdy oba borci potřebovali hodit 16 na zavření. Šanci měl Hlaváček, ale přehodil. Naopak Sedlák pak zavřel osmičkou a double čtyřkou a šel do vedení 9:8 na legy. V posledním legu si pohlídal podání a došel si pro další celkové vítězství v Tipsport Premier League.


Související obsah

Během večera se odehrál také exhibiční zápas mezi moderátorem Sportovních novin Petrem Plintovičem a UFC zápasníkem Davidem Dvořákem. Záznam celého zápasu i turnaje můžete sledovat na Voyo.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu šipky

Důležité Události