Tuukka Rask

Pastrňákův spoluhráč musí na operaci. Jak dlouho bude chybět?

Pastrňákův spoluhráč musí na operaci. Jak dlouho bude chybět?
Tuukka Rask | Zdroj: profimedia.cz

Jeden z nejlepších brankářů celé NHL, Tuukka Rask, po sezoně přiznal, že play-off dohrával se zraněním. Za pár dní tak musí podstoupit operaci bederního kloubu. Poslední zápasy musel gólman Bostonu odchytat s poškozenou chrupavkou.

"Bylo to těžké, protože mě to trápilo celý rok. Museli jsme tedy tomu uzpůsobit program. Obtížnější to bylo v play-off, kde jsem musel nastupovat každý den," svěřil se Rask.

"Zotavení po sezoně probíhá dobře, ale myslím si, že se budu na led moci vrátit někdy v průběhu příštího roku," naznačil spoluhráč Davida Pastrňáka a Davida Krejčího.

Související obsah

 

Finskému brankáři navíc v létě končí smlouva, ale nedovede si představit, že by z Bostonu odešel. "Nebudu hrát jinde než za Bruins," je si jistý zkušený gólman. 

Tato podmínka však platí pouze pro týmy v NHL. Pokud by mu klub nenabídl smlouvu, zvažoval by i jiné možnosti. "Pokud mi Boston nenabídne novou smlouvu, tak kdo ví. Možná půjdu do Finska, kde vlastním tým. Možná se vrátím opět do Česka," naznačil Rask, který během výluky v NHL odchytal 17 zápasů v Plzni.

Pro Pastrňáka s Krejčím sezóna skončila, jejich Boston nestačil na Islanders

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tuukka Rask

Důležité Události