Fotbal

Řepka se porval během zápasu. Bránil jsem spoluhráče, vysvětluje

Tomáš Řepka se nebál řvát na rozhodčí
Tomáš Řepka si nebral k rozhodčím servítky | Zdroj: Martin Sekanina / CNC / Profimedia

Fotbalista Tomáš Řepka dal o sobě opět vědět. V zápase okresního poháru mezi Červenými Janovicemi a Uhlířskými Janovicemi se pustil do velké šarvátky. Tu měl zapříčinit údajný tvrdý zákrok na Václava Kadlece, také bývalého hráče pražské Sparty.

600 diváků v Červených Janovicích přihlíželo zápasu, který měl úplně všechno. Krásné góly, napínavý průběh i pokutové kopy. Největší pozornost však věnovali potyčce, která proběhla mezi hráči.

Rebel a bouřlivák Tomáš Řepka nebyl spokojen se zákrokem na svého spoluhráče Václava Kadlece, a tak to šel hned protihráčům vrátit, až z toho vznikla potyčka. 

Řepka to na svém instagramu komentoval: ''Na co jsem a vždycky budu alergický je, když mi někdo chce úmyslně zranit spoluhráče. Speciálně Václava Kadlece. Vždycky své hráče budu bránit za každou cenu,'' vysvětloval bývalý hráč West Hamu či Sparty. 

Souboj dvou Janovic nakonec dopadl remízou. Rozhodovat musely pokutové kopy, ve kterých byly lepší ty Uhlířské. Řepka s Kadlecem a Romanem Bednářem tak skončili ve čtvrtfinále. 

Související obsah

Tomáš Řepka hrál v minulosti i za Čelákovice, takto pomáhal brankáři:  

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události