Sergio Ramos

Ramos popřel přestupové spekulace, při loučení s Realem se rozplakal

Ramos popřel přestupové spekulace, při loučení s Realem se rozplakal
Zdroj: Profimedia

Stoper Sergio Ramos bude na letním přestupovém trhu pořádně horkým zbožím. O své budoucnosti ale zatím příliš mluvit nechce. Zároveň ale vyvrátil některé přestupové spekulace, které se okolo jeho jména točí. Odchod do Sevilly nebo konkurenční Barcelony prý nepřipadá v úvahu.

Loučení s Bílým baletem bylo pro Ramose velmi emotivní. Při svém projevu jen těžko potlačoval slzy dojetí. "Je to nejtěžší den mojí kariéry. Na den, jako je tento, se nejde nijak připravit," přiznal stoper, který s Realem Madrid vyhrál čtyřikrát Ligu mistrů a pětkrát španělskou ligu. 

Real Madrid sice novou roční smlouvu Ramosovi nabídl, ale vydělal by si díky ní o deset procent méně než dosud, což ho přimělo, aby se s klubem rozloučil. Po šestnácti letech strávených v hlavním městě Španělska si tak bude hledat nové angažmá.

Související obsah

"Nepřestoupím do Sevilly, to pro mě není vůbec varianta. Barcelona? Nemožné! Nikdy mě neuvidíte v dresu Barcelony. Nevím, do jakého klubu zamířím. Až se tak stane, budu první, kdo to oznámí. Teď není čas, abychom mluvili o mé budoucnosti," zůstal Ramos tajemný.

Konec jedné éry! Sergio Ramos opouští Real Madrid:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události