Fotbal

Prokletí z Řecka? Vyhozený Slovák musí po návratu na hřiště na operaci

Slovenský obránce Dominik Kružliak
Slovenský obránce Dominik Kružliak | Zdroj: TASR / Profimedia

Pamatujete si neslavný příběh slovenského obránce Dominika Kružliaka? Jeho působení v řeckém Volos NPS v září skončilo fiaskem a klub se s ním loučil nelibými slovy. Tím ale Kružliakovy trable neskončily. Adept na cenu pro smolaře roku se po návratu do slovenské ligy zranil hned v prvním zápase.

"Do budoucna mu nepřejeme nic dobrého, ale určitě si ho budeme pamatovat," loučil se řecký klub s Kružliakem po pouhých třech odehraných utkáních, ve kterých slovenský obránce dostal tři žluté karty a zavinil penaltu.

A jakoby se přání z Řecka vyplnilo. "Nic dobrého" Kružliaka nepotkalo. Po nevydařeném působení se připojil k týmu FC Košice, kde měl nahradit zraněného stopera Jána Kriváka. Nové angažmá dlouho netrvalo. Kružliak se zranil hned v prvním zápase proti Ružomberku, čeká ho operace a do konce roku si nezahraje. "Do protihráče jsem se jakoby zaklesnul. Hned jsem cítil prudkou bolest v rameni, ale nemyslel jsem si, že to bude mít až takové následky," uvedl ve svém prohlášení na klubovém webu

Související obsah

​Kružliaka čeká operace klíční kosti. Při nejlepším scénáři by měl být opět k dispozici za tři měsíce. "Nechci předbíhat. První měsíc budu muset mít ruku zafixovanou a až potom budu moci začít s rehabilitací," uvedl Kružliak.

Během zdravotní pauzy si bude Kružliak alespoň v klidu vychutnat Ligu mistrů. Před úvodními zápasy o letošním ročníku ve Snídani promluvili šéf komentátorů Nova Sport Milan Štěrba a expert Roman Bednář:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Související témata

Důležité Události