Hokej

Švih hokejkou do obličeje zůstal bez trestu, zakrvácený Perry nechápal

Hokejisté Montrealu mohli cítit pořádnou křivdu. V prodloužení je rozhodčí připravili o neoddiskutovatelnou čtyřminutovou přesilovku, když Corey Perry dostal od soupeře pořádnou ránu hokejkou do obličeje. Canadiens nakonec vyhráli, a tak se mohl radovat i zakrvácený veterán.

Šedesát minut hokejového klání Montrealu Canadiens s Vegas Golden Knights nerozhodlo o vítězi, a tak se šlo do prodloužení. V něm obvykle rozhodčí mívají volnější metr a vylučují jen při jasných faulech, ale v tomto případě opravdu zaváhali.

Puk letěl vysoko vzduchem a Jonathan Marchessault se jej snažil odpálit jako při baseballu. Jenže puk vůbec netrefil a jeho švih skončil v obličeji Coreyho Perryho.

 

Související obsah

Jasné vyloučení, a vzhledem k tekoucí krvi navíc dvojnásobné, zdálo se. Jenže rozhodčí si tvrdého faulu vůbec nevšimli a Perry, s proudem krve tekoucím z nosu, nechápavě opouštěl kluziště.

 

Canadiens se cítili poškození, ale nenechali se tím rozhodit a o chvíli později Anderson rozhodl o jejich výhře. Nakonec se i 36letý útočník mohl radovat se spoluhráči, i když měl obličej celý od krve.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události