Para hokej

Para hokejisté nezvládli úvod šampionátu, Jižní Koreji nedali ani gól

Česká reprezentace para hokeje vstoupila do domácího šampionátu prohrou s Jižní Koreou. Národní tým nedal ani branku a ve zbytku šampionátu má co dělat.

Podruhé v řadě se v ostravské Ostravar aréně hraje světový šampionát v para hokeji. Hned na začátek přišlo důležité utkání s Jižní Koreou.

Češi ovšem působili hodně nervózně a moc se jim v kombinaci nedařilo. První branka padla na konci první třetiny, kdy se prosadil Jee Hyun Ryu.

Na startu druhé třetiny se gólově prosadil také Hwan Seung Jung a Asiaté byli ve dvoubrankovém vedení. Následně domácí tým začal být aktivní, ale brankář Jae Lee čaroval.