Para hokej

Češi nezvládli ani čtvrtfinále, opět nevstřelili jedinou branku

Zdroj: Facebook Český para hokej

Čeští para hokejisté nezvládli ani čtvrtfinále a s Ruskem prohráli naprosto jasně 0:7. Rozhodla již první třetina, kterou soupeř ovládl čtyřmi góly. Ostrava se tak ve čtyřech duelech ani jednou neradovala z české branky.

Po šampionátu v roce 2019 se para hokej v Česku těšil větší sledovanosti. Letos sice nemohla přijít plná Ostravar Aréna, ale i tak si fanoušci cestu na stadion našli.

Čeští para hokejisté se po třech porážkách v základní skupině postavili ve čtvrtfinále Rusku, které ovládlo protější skupinu. To rozhodlo hned v první třetině, kdy nasázelo čtyři branky.

Tentokráte nepomohl ani zázračný Martin Kudela, jenž podal v utkání s Amerikou životní výkon. Českému týmu se nepovedlo opět vstřelit ani jednu branku a bude hrát pouze o umístění a účast na paralympiádě.

Čtvrtfinále mistrovství světa

Česko – Ruský paralympijský tým 0:7
Branky: 7. Šichov (Terentěv), 8. Sokolov (Šichov, Terentěv), 10. Terentěv (Šichov), 11. Lisov (Chamzin), 27. Galkin (Petrov), 30. Chamzin (Lisov), 45. Šichov