Tenis

Ósakaová překvapuje: Po depresích z pozornosti pózuje jen v podprsence

Naomi Osakaová, vlevo duben 2021, vpravo červen 2021
Naomi Osakaová, vlevo duben 2021, vpravo červen 2021 | Zdroj: koláž tn.cz / profimedia

Mnoho reakcí vzdudilo stanovisko japonské tenistky Naomi Ósakaové, která se odhlásila z Roland Garros. Stěžovala si na tiskové konference, kam odmítala chodit, a chtěla chránit své psychické zdraví, prohlašovala se za introverta. Před foťákem módního časopisu Vogue se ale nestyděla.

Byla to tehdy v prvních kolech French Open velká kauza. Bývalá světová jednička odmítala chodit na tiskové konference pro dobro psychického zdraví. Organizátorům se to nelíbilo, Japonce dali pokutu a hrozili vyloučením. Tenistka nakonec odstoupila sama.

“Nikdy jsem nechtěla být vyrušena a přiznávám, že načasování nebylo ideální. Moje zpráva měla být jasnější,” pronesla tehdy ve svém prohlášení na Twitteru.

Související obsah

Reakce se lišily, ale postupně se celá kauza zapomněla. Nyní ale jméno japonské hráčky opět ožívá. Nafotila totiž obálku módního časopisu Vogue, kde se představila jen v podprsence.

Většina fanoušků a jejích kamarádů elitní tenistku chválí a pronáší, že jí to opravdu sluší. Jeden z fanoušků ji dokonce vysekl poklonu, která se úplně nemusí pochopit jako kompliment. "Ty jsi úplná introvertní královna!" zněl komentář jednoho z fandů.

Velká část příznivců jí ovšem přála štěstí a doufala, že se tenistce vede dobře.

VIDEO: Tenistka Ósakaová po tlaku odstoupila z French Open:
 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Tenis

Důležité Události