Na hlavní chod zapomněli, vtipkuje Haaland o večeři za 12 milionů

Zdroj: Profimedia/ Twitter @ErlingHaaland / kolážtn.cz

Fotbalista Erling Braut Haaland si po konci sezony užívá dovolenou na řeckém ostrově Mykonos. Tamní noviny ale nyní příšly s až šokující informací, že prý norská hvězda neváhala během jedné návštěvy restaurace utratit neuvěřitelných 12 milionů korun. Sám Haaland se tomu ale směje a zprávu dementoval.

"Útočník Borussie Dortmund Erling Haaland utratil za šest hodin v restauraci na ostrově Mykonos 500 tisíc euro (cca 12 milionů korun), nakonec nechal pro zaměstnance spropitné v hodnotě 30 tisíc euro (cca 765 tisíc korun)," píše řecký sportovní deník Sportime.

Zpráva, která kolovala na sociálních sítích a udělala z Haalanda velkou primadonu, se nakonec dostala až k 20letému fotbalistovi, který ji nakonec na Twitteru dementoval: "Myslím, že zapomněli na hlavní chod," vtipkoval Haaland, který k informaci přidal hashtag "Fake News".

Tak jako tak, Haaland si dovolenou užívá opravdu plnými doušky. Nedávno se na internetu také objevilo video, na kterém si norský fotbalista užívá party s ofenzivním křídlem Manchesteru City Rijádem Mahrizem.

Naopak minulé prázdniny trávil mladík Erling Haaland ještě ve společnosti svých rodičů a poctivě makal na domácí farmě.

Ostatně ostrov Mykonos se letos stal rájem fotbalistů. Kromě zmíněného Haalanda a Mahrize si zde na jachtě užíval také gólman Loris Karius, kterému dělala společnost krásná dáma. Brankář Liverpoolu ale tak trochu zapomněl, že už jednu holku má, tedy měl.

Haaland letos v Bundeslize řádil, gól vstřelil i parádními nůžkami:

LaLiga: Real Betis rozstřílel Deportivo Alavés 4:0

Úterní zápasy španělské ligy přinesly přesvědčivé vítězství Realu Betis, který drží v LaLize třetí místo, dvěma góly přispěl útočník Iglesias. Druhé utkání mezi předposledním Cádizem a Espanyolem ze středu tabulky pak přineslo strhující závěr. Za stavu 1:1 VAR neuznal druhý gól Negredovi. V 91. minutě šel Cádiz přeci jen do vedení, když se trefil Alejo. Sudí nastavil dlouhých šest minut, a to Espanyolu stačilo, v samotném závěru srovnal Raul de Tomas a zachránil jeden bod za remízu. Výsledky: Real Betis – Deportivo Alavés 4:0 ( 11. Iglesias, 29. Canales, 41. Iglesias, 55. Juanmi), Cádiz CF – Espanyol Barcelona 2:1 ( 55. Negredo, 91. I. Alejo– 10. Morlanes, 96. R. de Tomas)

Coppa Italia: Juventus nadělil Sampdorii 4:1 a jde dál

Juventus i přes neuznaný gól přejel v osmifinále italského poháru Sampdorii 4:1. Postupně se trefil Cuadrado, Rugani, Dybala a Morata, kterému VAR v 27. zamítl první trefu. V druhém úterním zápase porazilo Lazio těsným výsledkem 1:0 Udinese.

Premier League: Devátý Brighton obral Chelsea o cenné body

Londýnské Chelsea se po úterním utkání s devátým Brightonem 1:1 komplikuje stíhání rivala z Premier League. Na třetím místě tabulky ztrácí na druhý Liverpool jeden bod a The Reds mají navíc dva zápasy k dobru. Na hřišti Brightonu se za Blues trefil ve 28. minutě Ziyech, za domácí srovnal v 60. minutě Webster.

Extraliga: Liberec potřetí v řadě vítězí, v Komětu porazil 4:1

Kvůli koronaviru se během úterní části 48. kola hokejové extraligy odehrálo jediné utkání. Před úvodní buly měly týmy Brna a Liberce shodně 59 bodů. Bílý Tygři po obratu, kdy prohrávali 0:1, nasázeli soupeři v třetí třetině tři góly a už potřetí v řadě si získali tři body. V tabulce poskočili už na šesté místo, Kometa Brno klesla na osmou příčku. Zápis utkání Kometa Brno – Liberec 1:3 (0:0, 1:1, 0:1), branky: 22. R. Pavlík (Vincourt + Rákos) – 36. M. Zachar, 48. M. Birner (Štibingr + Filippi), 59. M. Zachar (do prázdné branky), 60. T. Filippi (do prázdné branky).