Fotbal

FAČR vyhodila trenéra lvíčat, naopak seniorský tým dostal pochvalu

FAČR vyhodila trenéra lvíčat, naopak seniorský tým dostal pochvalu
Zdroj: Profimedia

Fotbalová asociace České republiky v čele s novým předsedou Petrem Fouskem přinesla během tiskové konference zásadní novinu. U týmu fotbalové reprezentace do 21 let končí trenér Karel Krejčí.

Nový předseda FAČR na tiskové konferenci oznámil, že trenér U21 Karel Krejčí u reprezentace skončil. Výkonnému výboru se nelíbila prezentace "lvíčat" na letošním Euru, kde český tým skončil už v základní skupině.


"Chtěl bych mu poděkovat, probojoval se s národním týmem na Euro, což bereme jako úspěch v nabité konkurenci, na druhou stranu výkonný výbor vzal v potaz, že je to druhý tým svazu a potřebuje se prezentovat kvalitní hrou, a proto jsme se rozhodli přistoupit ke změně," řekl Fousek, jenž zároveň prozradil, že nové jméno se hledá a kouč bude určitě Čech.

 

Související obsah

Petr Fousek zároveň pogratuloval ke skvělému úspěchu seniorského mužstva, které je na evropském šampionátu už ve čtvrtfinále, kde se utká s Dánskem. "Chci poblahopřát našemu týmu, trenérovi a celému realizačnímu týmu. Už jsem jim popřál osobně v Budapešti. Byl to krásný zápas, navíc s parádní atmosférou," dodal nový šéf FAČR k osmifinálovému duelu proti Nizozemsku.

Petr Fousek je předsedou FAČR od začátku června:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události