Ostatní sporty

Gawlas potrápil van Gerwena, Sedláček skončil ve druhém kole

Čeští šipkaři mají za sebou další turnaj ze série Players Championship. Adam Gawlas hodně potrápil Michaela van Gerwena, ale nakonec padl. Pro Karla Sedláčka bylo konečné druhé kolo.

Gawlas nastoupil v prvním kole proti legendě šipkařského sportu Michaelu van Gerwenovi. Zápas na šest vítězných legů byl hodně vyrovnaný, a český borec nakonec padl až v tom rozhodujícím jedenáctém, tedy 5:6.

Naopak Karel Sedláček v prvním kole uspěl, když porazil středečního kata Gawlase Ira Williama O´Connora 6:4. Ve druhém kole mu ale došel dech.

I když s favoritem zápasu Nathanem Aspinallem se držel velmi dlouho, dopadl nakonec stejně jako Gawlas s van Gerwenem. Slavnému Angličanovi podlehl 5:6. Tento týden si tak "Zlej Kája" připsal alespoň jedno vítězství.

Karel Sedláček už zhodnotil také minulou šňůru turnajů Players Championschip:

K tématu Ostatní sporty

Fuksa má další stříbro z MS, opět ho porazil pouze Němec Scheibner

Další stříbro do sbírky si připisuje kanoista Martin Fuksa. Český závodník tentokrát skončil druhý v závodě mistrovství světa na 500 metrů. Stejně jako v sobotu na kilometrové trati ho i v neděli porazil Němec Scheibner.