Ostatní sporty

Důležité pro mě je, že se všemi hráči stále držím krok, říká Karel Sedláček

Český šipkař Karel Sedláček má za sebou další čtyři turnaje Super Series. Na nich se mu nedařilo podle představ, když hned dvakrát vypadl v prvním kole.

"Hrálo se mi celkem dobře. Potřeboval jsem nahrát co nejvíce prize money do žebříčku, což se úplně nepodařilo. Zápasy to byly těžké a zajímavé. Pro mě je důležité, že s těmi hráči stále držím krok. I když ze začátku to moc nevycházelo," začal své hodnocení.

Na prvním turnaji vypadl hned v prvním kole s Chasem Bartowem 2:6. "Zahrál perfektní šipky, kdy měl průměr přes 103," zhodnotil v rychlosti.

Podobně dopadl i o den později, když prohrál opět v prvním kole, tentokrát s Johnem Rodriguezem 3:6. "Podařilo se mi pár pěkných checkoutů. Ale on na co sáhl, to zavřel."

Související obsah

Výhry se dočkal až třetí den nad Berrym van Peerem 6:5. "Byl to ale ohromně těžký a vypjatý zápas. Berry van Peer minul z vysokého čísla double a já nakonec vyhrál." To už ale nezopakoval ve druhém kole, když stejným skóre prohrál s Brendanem Dolanem.

"Pro mě zápas vyvíjel dobře. On ale v klíčovém legu zavřel 136. V rozhodujícím legu mě přeházel a už mě nepustil ani na double," byl smutný Sedláček.

Související obsah

Nejvíce se mu tak dařilo na posledním turnaji, kde v prvním kole deklasoval Davona Petersona 6:1. "Ten hráč má neskutečnou kvalitu a já mu naložil 6:1 a byl jsem fakt šťastný," rozplýval se český šipkař.

V dalším kole porazil 6:2 Martina Atkinse a šel tak do třetího, kde na něj čekal Luke Humphries. "Je to hodně mladý a velmi talentovaný hráč. Vedl jsem 3:2, ale on se pak zbláznil, zavřel třikrát ve čtvrtém kole a na závěr patnáctou šipkou," dodal na závěr.

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Ostatní sporty

Důležité Události

Krátká zpráva

Fuksa má další stříbro z MS, opět ho porazil pouze Němec Scheibner

Další stříbro do sbírky si připisuje kanoista Martin Fuksa. Český závodník tentokrát skončil druhý v závodě mistrovství světa na 500 metrů. Stejně jako v sobotu na kilometrové trati ho i v neděli porazil Němec Scheibner.