Fotbal

Hložek do Německa? Český supertalent má dalšího nápadníka

Hložek do Německa? Český supertalent má dalšího nápadníka
Zdroj: Profimedia

Adam Hložek toho na Euru mnoho neodehrál, do zápasů se dostával pouze jako náhradník z lavičky a gólově se neprosadil, přesto přibyl další zájemce o jeho služby. Do fronty nápadníků se podle německých médií přidala Borussia Mönchengladbach.

Osmnáctiletý sparťan je v hledáčku mnoha klubů po celé Evropě, na Letné patří přes svůj mladý věk mezi tahouny a jeho odchod do zahraničí je jen otázkou času.

Nejnovějším zájemcem by měla být podle německých médií Borussia Mönchengladbach. Jejího útočníka Marcuse Thurama si vyhlédl Tottenham, a tak Němci budou shánět náhradu. Tou by měl být buď Hložek, nebo Belgičan Jeremy Doku.

Jenže s Hložkem to Borussia nebude mít snadné. Už dříve o něj projevily zájem kluby jako Lipsko či Liverpool, takže přestupová částka bude jistě vysoká, jelikož Sparta se svého klenotu zbavit nepotřebuje a zájemců najde případně mnoho.

Související obsah

Reálněji tak vypadá příchod Dokua z Rennes. Tam devatenáctiletý Belgičan přišel teprve před rokem, ale vešel se do výběru Belgie pro Euro, takže i za něj bude muset tým ze Severního Porýní-Vestfálska zaplatit pořádnou pálku.

O výkonech Adama Hložka nedávno promluvil i bývalý brankář Sparty Jaromír Blažek:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události