Fotbal

West Ham chce opět lovit v Česku! Zajímá je supertalent, ale ne ze Slavie

West Ham chce opět lovit v Česku! Zajímá je supertalent, ale ne ze Slavie
Zdroj: Profimedia

Boj o talentovaného Adama Hložka je v plném proudu. Ofenzivní hráč pražské Sparty je velice žhavým zbožím pro zahraniční kluby. Přesun do West Hamu se nyní zdá realističtějším, pomoci má Souček a Coufal.

Adam Hložek je jedním z největších talentů svého ročníku (2002) na světě a po naprosto výtečné sezóně v dresu Sparty není divu, že se o jeho služby zajímají samá velká jména.

Mluvilo se o zájmu například Liverpoolu, Juventusu a dalších. V deníku hammers.news nyní vyšel článek, podle kterého je přestup zase o něco realističtější přestup do Londýna.

Velkou roli by v přestupu měli sehrát reprezentační kolegové Vladimír Coufal a Tomáš Souček, kteří se v dresu Hammers už osvědčili a jsou v Londýně velice oblíbení.

Související obsah

Hlavní trenér David Moyes navíc stále hledá útočníka, Sebastien Haller již v průběhu sezóny odešel do Ajaxu. Hložek letos v lize nasázel patnáct gólů a reprezentuje Česko na evropském šampionátu.

Aktuální cena osmnáctiletého ofenzivního esa je sedmnáct miliónů euro (téměř 432 miliónů korun). Tato cena se zdá pro londýnský tým velice schůdná.

VIDEO: Problémy před nadcházejícím šampionátem mají hráči Španělska, v kádru řádí covid-19: 

TN LIVE
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Fotbal

Důležité Události