Esport

Vydání FIFY 22 se blíží. Nabízí nové animace. Jak to bude s českou ligou?

Vydání FIFY 22 se blíží. Nabízí nové animace. Jak to bude s českou ligou?
Zdroj: gamingintel.com

Příznivci virtuálního fotbalu se můžou těšit na pokračování hry FIFA, která má vyjít 1. října. V neděli vyšel první oficiální trailer, ze kterého je jasné, že byly přepracované animace pohybů hráčů na takzvaný HyperMotion. Česká liga v nové verzi opět nejspíše nebude.

HyperMotion je systém animace pohybů, který je zčásti poháněn umělou inteligencí. K nasmímání pohybu EA použila soupravy Xsen, díky kterým by chování obránců a útočníků mělo být autentičtější. Více informací k této novince ale vývojáři zatím neposkytli. Jisté ale je, že tato funkce bude fungovat pouze na konzolích nové generace.

Špatnou zprávou pro české hráče také je, že ve FIFA 22 opět nejspíše nebude česká liga. Podle ředitele komunikace Ligové fotbalové asociace Štěpána Hanuše jednání sice stále probíhají, ale není to příliš pravděpodobné. Znovu tak bude možné si zahrát pouze za Spartu, Slavii a Viktorii Plzeň.

Co se ale určitě nezmění, tak hlavní tvář celé hry, kterou bude stejně jako loni Kylian Mbappé, který i přes svůj mladý věk patří mezi největší hvězdy světového fotbalu. 

Kylian Mbappé čaruje s míčem nejen ve virtuálním prostoru, ale i naživo:

 

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

K tématu Esport

Důležité Události