Fotbal

Střídala Sparta pozdě? To nedokážu posoudit, hodnotil trenér Vrba

Střídala Sparta pozdě? To nedokážu posoudit, hodnotil trenér Vrba
Zdroj: Profimedia

Fotbalisté Sparty mají za sebou první zápas předkola Ligy mistrů. Proti Rapidu Vídeň vedli v poločase 1:0, jenže poté vedení ztratili a nezachránila to ani střídání.

Sparťané vstoupili do druhého předkola Ligy mistrů proti Rapidu Vídeň výborně. Už ve třetí minutě poslal rudé do vedení Krejčí mladší, jenže i přes herní převahu se Pražanům nepodařilo navýšit své vedení.

V druhém poločase převzali otěže zápasu domácí a dvěma góly si zajistili výhru 2:1. Fanoušci hned po zápase na sociálních sítích vyčítali trenéru Vrbovi, že střídal pozdě. Peška poslal do hry v 69. minutě a Karabce s Karlssonem až v 83. minutě.

"My jsme k tomu přistoupili v momentě, kdy vývoj utkání pro nás přestal být příznivý. Po prvním inkasovaném gólu jsme chtěli víc zasáhnout do ofenzivy. Nevím, jestli to bylo pozdě. To nedokážu posoudit," hodnotil na tiskové konferenci Vrba.

Související obsah


"Výsledek 1:2 je prohra, ale určitě máme v odvetě šanci. Věřím tomu, že se popereme a nepříznivý vývoj za týden otočíme," neztrácí optimismus trenér, jenž je na Letné od února.

Síle domácího prostředí věří také Ladislav Krejčí mladší. "V domácím zápase nás poženou naši fanoušci. To nám doufám také napomůže a půjdeme si za tím, co si všichni přejeme," uvedl střelec jediné branky Sparty.

Pokud Sparta v odvetě uspěje a postoupí, narazí na Monako:

TN.cz
Voyo

Sledujte Nova Sport ve full HD na Voyo.cz

Důležité Události